Yhteys.

Jouni Juurikka

Toimitusjohtaja

040 730 2053
jouni.juurikka@infrap.fi
OULU

Tero Heiskanen

Johtaja

040 196 4612
tero.heiskanen@infrap.fi
KUOPIO

Tiina Leiviskä

Toimialajohtaja | Hoito ja kunnossapito

0400 385 104
tiina.leiviska@infrap.fi
OULU

Petri Roivas

Toimialajohtaja | Rakentaminen ja muut asiantuntijapalvelut

050 524 9068
petri.roivas@infrap.fi
JOENSUU

Jukka Kirjavainen

Toimialajohtaja | Ylläpito, päällysteet ja tiemerkinnät

040 576 1841
jukka.kirjavainen@infrap.fi
SUONENJOKI

Pekka Iivari

Toimialajohtaja | Vesihuolto ja teollisuusrakentaminen

050 390 5684
pekka.iivari@infrap.fi
KUOPIO

Juha-Pekka Lamminsivu

Toimialajohtaja | Väylätietopalvelut ja mittaukset

050 313 8376
juha-pekka.lamminsivu@infrap.fi
ROVANIEMI

Marjo Ollikkala

Insinööri | Laatupäällikkö

050 560 8017
marjo.ollikkala@infrap.fi
OULU

Aaro Erola

Insinööri | Kunnossapito ja väyläomaisuuden kunnonhallinta

050 442 6403
aaro.erola@infrap.fi
ROVANIEMI

Tuomas Eskola

Insinööri | Kunnossapito ja mittaukset

040 549 0631
tuomas.eskola@infrap.fi
HELSINKI

Eino-Matti Hakala

Insinööri | Päällysteet ja vesihuolto

050 465 3330
eino-matti.hakala@infrap.fi
JYVÄSKYLÄ

Matti Hirvonen

Insinööri | Kunnossapito, väylätietopalvelut ja -mittaukset

040 849 1774
matti.hirvonen@infrap.fi
MUURAME

Minna Honka

Diplomi-insinööri |  Kunnossapito ja väylätietopalvelut

050 373 9758
minna.honka@infrap.fi
HELSINKI

Kari Huusko

Insinööri | Kunnossapito ja mittaukset

040 642 8528
kari.huusko@infrap.fi
SUOMUSSALMI

Tapio Joensuu

Rakennusmestari | Päällysteet

050 439 7180
tapio.joensuu@infrap.fi
OULU

Anna-Kaisa Kärjä

Insinööri | Päällysteet ja tieturvakoulutus

050 386 2711
anna-kaisa.karja@infrap.fi
KALAJOKI

Matias Kärkkäinen

Insinööri | Kunnossapito ja väyläomaisuuden hallinta

050 442 6413
matias.karkkainen@infrap.fi
JÄMSÄ

Harri Linnakoski

Aluejohtaja | Ylläpito, päällysteet ja tiemerkinnät

040  087 1957
harri.linnakoski@infrap.fi
HELSINKI

Esa-Pekka Pesonen

Insinööri | Kunnossapito ja väylätietopalvelut

040 759 1060
esa-pekka.pesonen@infrap.fi
HELSINKI

Juha-Matti Pohjolainen

Insinööri | Rakentaminen ja muut asiantuntijapalvelut

050 463 3372
juha-matti.pohjolainen@infrap.fi
KUOPIO

Mikko Puhakka

Insinööri | Kunnossapito, väylätietopalvelut ja -mittaukset

050 321 8400
mikko.puhakka@infrap.fi
JOENSUU

Pasi Riissanen

Insinööri | Kunnossapito, väylätietopalvelut ja -mittaukset

0400 276 592
pasi.riissanen@infrap.fi
JOENSUU

Keijo Salmela

Rakennusmestari | Silta-asiantuntija, Rakentaminen ja muut asiantuntijapalvelut

040 028 9913
keijo.salmela@infrap.fi
KALAJOKI

Rainer Salonpää

Sähköteknikko |  Sähkösuunnittelu ja -rakennuttaminen

0400 601 180
rainer.salonpaa@infrap.fi
OULU

Henri Savolainen

Insinööri | Vesihuolto ja teollisuusrakentaminen, Taitorakenteet

050 371 8388
henri.savolainen@infrap.fi
KUOPIO

Ilkka Silvola

Geofyysikko, FM | Pohjatutkimukset ja suunnittelu

050 442 6402
ilkka.silvola@infrap.fi
ROVANIEMI

Matti Sirviö

Insinööri | Rakennuttaminen ja päällysteet

0400 385 108
matti.sirvio@infrap.fi
OULU

Jani Skinnari

Insinööri | Väylätietopalvelut ja mittaukset

040 069 2849
jani.skinnari@infrap.fi
ROVANIEMI

Ville Smed

Insinööri | Väylätietopalvelut ja mittaukset

050 442 6400
ville.smed@infrap.fi
ROVANIEMI

Mikael Tuorila

KTM | Talouspäällikkö

050 404 9662
mikael.tuorila@infrap.fi
OULU

Tero Vilen

Insinööri |  Kunnossapito ja yksityistiet

040 184 8982
tero.vilen@infrap.fi
ROVANIEMI

Vesa Vähäkuopus

Insinööri | Kunnossapito ja mittaukset

040 849 1777
vesa.vahakuopus@infrap.fi
OULU

Henrik Ylitalo

Diplomi-insinööri | Ylläpito, päällysteet ja tiemerkinnät

040 762 9579
henrik.ylitalo@infrap.fi
SEINÄJOKI